UWAGA KONKURSY!

Informujemy, ¿e w ramach kampanii „ZACHOWAJ TRZE¬WY UMYS£” – organizatorzy proponuj± szereg konkursów dla gimnazjalistów, oczywiście z cennymi nagrodami dla zwycię¿ców.
Cel g³ówny: Budowanie to¿samości cz³owieka sukcesu.
Cel szczegó³owy: Rozwijanie umiejętności wyznaczania sobie celów prowadz±cych do zadowolenia z ¿ycia.

1. Konkurs „Odkrywamy nasze moce strony”- krótk relacja z dzia³ań klasylubgrupy(zdjęcia dokumentuj±ce przebieg dzia³ania)
Ngrody w tym konkursie to:
I – czterodniowa wycieczka na zielon± szko³ę
II – cyfrowe apraty fotograficzne
III 2000 zagarów z limitowanej edycji „ZTU”

2. Konkurs plastyczny „Zdobywamy Mount Everest”
Zadaniem gimnazjalistów jest określenie marzenia i sposobu jego realizacji. Chodzi o stworzenie krótkiego opisu, który bedzie punktem wyjścia do narysowania plakatu lub rysunku.
Nagrody: 2000 gier edukacyjnych, 50 odtwarzaczy MP3, sprzęt stereofoniczny(miniwie¿e, wie¿e stereo, 2 laptopy).

3. Konkurs „Szukamy m³odych mistrzów” – opisanie swoich osi±gnięć i planów na przysz³ość (podpisuje opiekun).
Nagrody: 5 stypendiów po 1000 PLN.

4. Konkurs olimpijski „Citus, altius, fortius”- polega na znalezieniu poprawnej odpowiedzi na 5 pytań testowych zwi±zanych z olimpiad± i zaznaczeniu ich na ulotce(ulotki rozdaj± nauczyciele w-fu).
Nagrody: 2000 gier edukacyjnych, pi³ki siatkowe i no¿ne.

5. Konkurs dla nauczycieli- polega na opracowaniu scenariusza profilaktycznej lekcji wychowawczej lub innego typu zajęć o charakterze prozdrowotnym(uwzględniaj±cych tematykę uzale¿nień).
Nagrody: 40 wyró¿nień w postaci uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu, - publikacja do 20 wybranych tekstów w formacie antologii pokonkursowej.

Wszystkie konkursy w dniu dzisiejszym zosta³y og³oszone w naszej szkole. Uczniowie zainteresowanych prosimy o zg³oszenie się do pedagoga szkolnego w celu uzyskania informacji np: regulaminów poszczególnych konkursów.

ZAPRASZAMY!!!

Informację przekaza³ pedagog szkolny.
Data:06 05 2008 11:10 by Mamut