Wedrowka po Srodkowym Roztoczu

W ramach kampanii „Zachowaj Trze¼wy Umys³” uczniowie Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie dnia 09.04.2008r. wyruszyli na piesz± wędrówkę po ¦rodkowym Roztoczu.
Trasa Pasieki – £osiniec – Kunki 10 km. Wyprawa „Trze¼wego Umys³u”.
Na dzień przed rajdem towarzyszy³y nam wielkie emocje. Uczniowie przygotowali transparenty profilaktyczne propaguj±ce postawy i zachowania prozdrowotne typu: „ Nie Przegap Swoich Marzeń”, „Alkohol To Więzienie Duszy i Cia³a” i oczywiście has³o przewodnie „ Zachowaj Trze¼wy Umys³”. Wa¿nym celem , który równie¿ przyświeca³ naszej wędrówce to kszta³towanie umiejętności niezbędnych do utrzymania zdrowia poprzez dobr± kondycję fizyczn±. W zwi±zku z czym nasi uczniowie spośród pozosta³ych uczestników rajdu wyró¿niali się znaczkami „ Trzymaj Formę” , które równie¿ samodzielnie przygotowali.
Wędrówkę przez las zakończyliśmy ogniskiem rajdowym, przy którym odby³y się konkursy zręcznościowe, piosenki turystycznej, oraz krajoznawczy, po³±czone oczywiście z pieczeniem kie³basek.
Zabawa by³a przednia, m³odzie¿y nie zniechęci³a nawet deszczowa pogoda, która utrudnia³a wyprawę. Wędrowcy wrócili radośni i uśmiechnięci.
Data:27 04 2008 03:52 by Mamut